Sügisesel koolivaheajal ootame Palupõhja looduskooli talgutele peresid. See on hea aeg linnakära üheskoos neljaks päevaks maha jätta ning sügavale sügisesse sukelduda. Siin Alam-Pedja looduskaitseala keskel jagub sügise võrratuid värve, lõhnasid, hääli ja vaikust kuhjaga. Palupõhja looduskool on olnud pidevas arengus oma loomisest saadik. Alam-Pedja rabade rüppe sattujad on võinud oma silmaga veenduda, et kasvamist, loomist ja toimetamist looduskoolis jagub. Sestap on väga teretulnud ka vabatahtlike abikäed looduskooli arengule kaasa aitama. Tegemist vajavaid talgutöid jagub igale eale, järge ootavad küttepuude lõikamine, lõhkumine ja riita ladumine, sügisene õue korrastamine ja lehtede riisumine, uue lõkkeplatsi ümbruse korrastus, ehituspalkide koorimine jne.
Sügisesi peretalguid Palupõhjas ilmestavad lisaks mõnusale toimetamisele värskes õhus kõikvõimalikud ühised ettevõtmised, toiduvalmistamised, saunaõhtud, lauamängud, lõkkeõhtu püstkojas. Soovi korral saab minna ka jõhvikale, kalale või hoopis öisele matkale rabalaudteel.
Et peretalgud oleksid peretalgud, ootame igast perest vähemalt kahte talgulist.
Talguid toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Korraldavad Eestimaa Looduse Fond ja LKÜ Kotkas.

Osalemiseks palume registreeruda ning tasuda osalustasu lehe all ääres toodud arveldusarvele!

Registreerumine on lõppenud!

Peretalgud Palupõhjas
  • Ööbimine: Palupõhja looduskooli hoones ja LKÜ Kotkas majas. Madratsid kohapeal, magamiskott või voodiriided kaasa.
  • Toitlustus: Kolm korda päevas, toidu valmistame ise looduskooli köögis.
  • Kaasa võtta: Magamiskott või voodiriided, tööks sobivad riided ja kinnised jalanõud, soojad vahetusriided, saunatarbed. Teretulnud on muusikariistad, lauamängud jms.
  • Osavõtutasu: Vastavalt Sinu võimalustele 360 kr või 550 kr osaleja kohta (hinnad sisaldavad käibemaksu). Allameetrimeestel poole vähem.
  • Hinna sees: Toitlustamine, majutus, transport (alates kogunemispaigast), saun.
  • Registreerumine lõpeb: Grupi täitumisel või hiljemalt 27. oktoobril.
  • Kogunemine: Neljapäeval kell 13 Tartus või kell 14 Palupõhjas (üksikasjade täpsustamiseks võtab registreerunutega ühendust talgujuht).
  • Grupi suurus: 15
  • Vaata lisaks: Veebikülge tegemistest Palupõhja looduskoolis.