Hea vabatahtlik!

Ootame sind väga reedel, 8. detsembril kell 20.30 Tartus Sisevete Saatkonnas, et saaksime väljendada oma tänulikkust su tubli töö eest talguaasta jooksul, meenutada koos metsaelu aasta eredamaid hetki ning tähistada rahvusvahelist vabatahtlike päeva.

Mis plaanis? Nagu aastaajale kohane, teeme kokkuvõtteid möödunud aastast, puhume omavahel juttu ning kosutame end supi ja moosisaiaga. Kõrvu paitavad meil selle juures noore muusiku Haldi Välimäe palad.

Kino? Kino saab - enne kogunemist Sisevete Saatkonda näitab Elektriteater Tartu Ülikooli kirikus (Jakobi 1) kell 19.30 ELFi eriseanssil Eesti üht viimaste aastate vaadatumat ja kiidetumat loodusfilmi Habras maailm. Filmi vaatamine prii, ent annetuse poetamine kassas on abiks.

Kuidas kohale saab? Suurematest linnadest saab kenasti kohale ühistranspordi ja/või kondiauruga. Sisevete Saatkond asub Emajõe parvel, millele saab ligi Vabaduse puiesteelt Kalevipoja kuju juurest. Uuri kohalesaamise infot ka nende kodulehelt.
 
Söök-jook-öömaja Kohapeal pakume suppi, moosisaia, teed ja kohvi. Avatud on ka baar. Öömaja osas soovitame juttu teha tartlastest kaastalgulistega, kuid Sisevete Saatkonna pererahvas lubab magamiskotiga ööbida ka parvel.

Palun anna oma tulemisest märku alloleva vormi kaudu!

Kohtumiseni Tartus!